Відчуй політ

Чому люди щасливі, коли діляться з іншими тим що їм приносить радість?

Що, як не радість кожної людини, яка приходить у цей світ є найвеличнішим сенсом буття?
Пригадую, коли я ще був студентом льотного факультету університету цивільної авіації один мій друг якось сказав, слухай, нема такого здорового чоловіка в світі, який не хотів би, хоч не надовго, стати пілотом літака. Я з ним повністю погодився. Мені також здавалося, що серед особливо цікавих професій в світі, льотна робота пілота є найпривабливішою. У ширянні в небі та відчутті свободи польоту є щось таке, що дійсно надихає. Тому не зважаючи на нищівну кризу 90-х років, через багато років, врешті решт, я таки став пілотом сучасного авіалайнера – Boeing737.

Однак під час пандемії, коли знову настали складнощі в авіаційній галузі мені прийшла ідея створити щось дуже цікаве не тільки для себе, але, як казав мій друг, — для кожного чоловіка або жінки. Два рази в рік кожен транспортний пілот має проходити тренування на авіа-симуляторі для відпрацювання всіх можливих відмов систем літака та аварійних випадків у польоті. Це дуже дороге обладнання, яке дозволяє відтворити майже такі ж самі умови як у кабіні сучасного літака, включно з візуалізацією зовнішнього середовища. З розвитком технологій таке обладнання стало більш доступнішим, хоча і не дешевим.

В кінці 2021 року ми з сином (який також вивчився на комерційного пілота) розпочали втілювати цю бізнес-ідею в життя. Через війну все відповідно відтермінувалось на декілька місяців, і навіть постало питання про доцільність продовження вкладатися у цей дуже не дешевий проект (одне тільки програмне забезпечення коштує 15000 євро). Все ж ми вирішили продовжити та довести все до логічного кінця. І ось ми все зробили. Мушу сказати це було не просто. Але наш авіасимулятор вийшов дуже схожим на справжній та завдяки рухомій платформі став першим авіасимулятором Боїнг 737 в Україні. Відверто кажучи, ми цим пишаємось.

Наша невеличка команда, ті хто нам в цьому допомагав, впевнена, що кожен відвідувач отримає просто шалені емоції керування сучасним авіалайнером. На ньому можна “полетіти” в будь-яку точку нашої дивовижної планети, побачити і Ейфелеву вежу, і єгипетські піраміди, або Ніагарський водоспад, а головне відчути себе справжнім пілотом, якому підкоряється багатотонний сучасний авіалайнер. Тобто мрії мають здійснюватися, а ми допомагаючи Вам, будемо радіти разом з Вами, бо це те чого варті наші зусилля, те що ми самі любимо, чим хочемо ділитися з кожним чоловіком та жінкою, їхніми синами та дочками, що прийдуть до нас. Нам здається, що кожен повинен мати можливість відчути хвилювання від польоту та почуття виконаного обов’язку, яке з ним пов’язане. Бажаємо Вам щасливого польоту, дорогі наші українці, і сподіваємося, що Ви отримаєте радість, яку приносить цей досвід. Бо не зважаючи на війну, ми обов’язково маємо відчувати позитивні емоції, ми маємо посміхатися один одному, а ворога ми обов’язково переможемо! Не сумнівайтесь. Слава Україні!

Юрій Лисенко

Наша команда

Відчуй політ
Viktoria Community Manager
Відчуй політ
Mykyta Director
Відчуй політ
Max FULL-TIME ENTHUSIAST , Pilot Instructor
Відчуй політ
Yurii Chief Pilot
Відчуй політ
Oleh graphics, web-designer, content creator
Відчуй політ
Ihor back-end development, technical guru
Відчуй політ
Andrew IT specialist